pirmdiena, 2011. gada 25. aprīlis

Par mums


Oļegs Sējāns - portāla pārsūdzības.lv vadītājs, olegs@taxlink.lv
“Ja nodoklis ir jāmaksā saskaņā ar likumu, tad tas ir jāmaksā.

Taču arī Valsts ieņēmumu dienestā strādā cilvēki. Cilvēki mēdz kļūdīties, cilvēki var vienu un to pašu jautājumu izprast dažādi, dažādi lasīt un interpretēt likumus.

Tāpēc mūsu valstī ir radīta lēmumu apstrīdēšanas kārtība, lai katrs varētu cīnīties par pareizu un taisnīgu likumu piemērošanu.”Portālu www.pārsūdzības.lv ir izveidojuši TaxLink Baltic profesionālie nodokļu konsultanti un juristi.

TaxLink Baltic SIA ir uzņēmums, kas sniedz nodokļu konsultācijas un grāmatvedības pakalpojumus. Uzņēmumā strādā visaugstākā līmeņa profesionālie darbinieki, kuriem ir vairāk kā 15 gadu pieredze nodokļu, juridisko un finanšu pakalpojumu sniegšanas jomā. TaxLink Baltic SIA strādā vairāki sertificētie nodokļu konsultanti un Latvijas nodokļu konsultantu asociācijas biedri. Mūsu darbinieki ir ieguvuši neatsveramu pieredzi, strādājot gan Valsts ieņēmumu dienestā, gan "lielā četrinieka" uzņēmumā, kā arī citos vietējos un starptautiskajos uzņēmumos.

Ja vēlāties, lai TaxLink Baltic SIA speciālisti pārstāvētu Jūsu uzņēmumu VID pārbaudē, veiktu Jūsu uzņēmuma neatkarīgo nodokļu pārbaudi vai sagatavotu pārsūdzību VID ģenerāldirektoram un/vai tiesai,

Ja Jums ir jautājumi, kuru atrisināšanā Jums ir vajadzīga nodokļu speciālista palīdzība,

Ja Jums nepieciešamas nodokļu konsultācijas vai grāmatvedības pakalpojumi,

lūdzam sazināties ar mums, izmantojot zemāk minēto kontaktinformāciju.


Kontaktinformācija:

Tālrunis: (+371) 67379031.
E-pasta adrese: info@taxlink.lv
Adrese: Duntes ielā 6, Rīgā ("Duntes biroji").
Mājas lapas: http://www.taxlink.lv


Uzņēmuma rekvizīti:

SIA TaxLink Baltic
Reģ. Nr. 40103312956
Banka: AS Swedbank
Bankas konts: LV67HABA0551028972614


Twitter Facebook Draugiem Favorites linkedin